Magiczny Labirynt

110.00 zł

 Produkt niedostępny 

Ciekawscy uczniowie przemierzają magiczny labirynt. Przed nimi dziś ważne zadanie - szukanie magicznych symboli!
                                                                                                              


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy:  2 - 4 osoby
Czas gry:  ok 15 min.
Wiek graczy:  od 6 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Dirk Baumann
Wydawca: G3


OPIS GRY:
Bum! Au! Mały magik przeciera swe oczy ze zdumienia. Czyżby tu była ściana? Ciekawscy uczniowie przemierzają magiczny labirynt. Przed nimi dziś ważne zadanie - szukanie magicznych symboli! Byłoby to dziecinnie proste gdyby nie to, że starsi magicy od czasu do czasu żartują sobie z młodszych kolegów. Drogi zostają zablokowane przy pomocy sztuczek, a mali magicy muszą odnaleźć ukryte przejścia. 

Podczas swojej tury gracz rzuca kością i następnie porusza swojego magika w dowolnym kierunku, o liczbę pól zgodną z wynikiem rzutu (lub mniej, rezygnując z części ruchu). Gracz porusza swojego magika pionowo lub poziomo, może jednak przy tym skręcać tyle razy, ile tylko chce. Magika należy poruszać delikatnym, płynnym ruchem. Podczas ruchu nie wolno sprawdzać, czy na drodze nie ma ściany. 

Jeżeli gracz uderzy w ścianę, kulka odpadnie od jego pionka i pojawi się w jednym z czterech narożników. Pozostałe części ruchu przepadają. Kulkę należy wyjąć, a gracz umieszcza swojego magika wraz z metalową kulką w swoim narożniku początkowym. 

Kiedy gracz dotrze na pole celu, przedstawiające ten sam symbol co żeton, gracz może wziąć żeton z symbolem. Pozostała część ruchu przepada. Następnie gracz losuje z woreczka nowy żeton i kładzie go w odpowiednim miejscu na planszy. 


PUDEŁKO ZAWIERA:
piętrowa plansza do gry (podziemny labirynt + plansza podłogi)
24 drewniane ściany
24 żetony z magicznymi symbolami
1 płócienny woreczek
1 kostka do gry
4 magicy
4 metalowe kulki
instrukcja


  • Kod produktu:
    [1325]
  • Wydawca: G3

Data dodania produktu do sklepu: czwartek 16 sierpień, 2018.

wabusiness template