Zew Przygody

131.00 zł

Ilość 
+-

Zostań kowalem własnego losu!


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 1-4
Czas gry:  30-60 min.
Wiek graczy: od 12 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Johnny O'Neal, Christopher O'Neal
Wydawca: Rebel


OPIS GRY:

Na czym to polega?

Stwórz bohatera. Rozpocznij opowieść o swojej postaci od wyboru kart pochodzenia, motywacji i przeznaczenia. Za każdym razem, gdy Twój bohater zdobędzie nową cechę, pozyska sojusznika lub sprosta wyzwaniu, dołóż na swoją planszetkę opowieści odpowiednią kartę.

Wybierz drogę. Rozwijaj swoją postać i zdobywaj punkty przeznaczenia, podejmując wyzwania, a następnie rzuć runami, by sprawdzić, czy im sprostałeś. Użyj mrocznych run i zwiększ swoją szansę na sukces, ale pamiętaj, że moralność Twojej postaci zmaleje!

Wypełnij przeznaczenie. Zagrywaj karty bohaterów i antybohaterów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i utrudnić rozgrywkę pozostałym graczom. Stań do walki z okrutnymi wrogami. Zdobądź jak najwięcej punktów przeznaczenia i zostań zwycięzcą, a następnie wysłuchaj niesamowitych opowieści o losach bohaterów wszystkich graczy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Zew Przygody to gra łącząca wiele znaczących decyzji z zarządzaniem losowością, wkradającą się podczas realizowania wyzwań. Dzięki temu mamy wpływ na to, jak potoczą się losy naszej postaci, ale zawsze możemy zostać zaskoczeni niespodziewanymi okolicznościami.

Dzięki elementom związanym z opowiadaniem historii, klimat Zewu przygody jest wyraźnie odczuwalny, a uczestnicy mają okazję przeżyć prawdziwą przygodę.

Gra zawiera również wariant solo oraz tryb kooperacji.

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [1543]
  • Wydawca: Rebel

Data dodania produktu do sklepu: środa 03 luty, 2021.

wabusiness template