Granie w pranie

58.00 zł

Ilość 
+-

To dopiero jest zadanie: trzeba w mig wysuszyć pranie!                                                                                                                                                                                                            


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2 - 4
Czas gry:  20  min.
Wiek graczy: od 6 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Wydawca: Muduko


OPIS GRY:

Superbohater Henio i jego siostra Fantastyczna Fiona znów mają za zadanie uratować świat. Jednak zanim wyruszą na akcję, muszą wyprać i wysuszyć swoje kostiumy. Wydaje się to łatwe, ale trzeba się spieszyć, gdyż Dr Chmura chce pokrzyżować im plany! Skonstruował maszynę, dzięki której manipuluje pogodą. Będzie wysyłał deszcz, wiatr i błyskawice, aby pranie nie zdążyło wyschnąć na czas! Bez swoich czystych kostiumów Superbohaterowie nie mają żadnych supermocy – a bez supermocy nie będą mogli uratować świata. Doktorowi Chmurze właśnie o to chodzi!

Wcielcie się w role sympatycznych superbohaterów i wysuszcie tyle prania, ile tylko się da, zanim Dr Chmura ześle na Was deszcz!

Powieś jak najwięcej prania, nim nadejdzie deszcz! Spiesz się, bo możesz nie wygrać z żywiołem! Jeden gracz odkrywa kolejno karty i wiesza na sznurze (czyli denku pudełka) ubrania superbohaterów widniejące na kartach.

W tym samym czasie inny gracz rzuca kośćmi, by na wszystkich sześciu wyrzucić symbol deszczu. Gdy to nastąpi, gracz-superbohater kończy wieszanie prania i zgarnia karty ubrań, które zdążył powiesić. Następuje kolej następnej pary – ktoś inny jest w tej rundzie superbohaterem i ktoś inny doktorem Chmurą.

 

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [1553]
  • Wydawca: muduko

Data dodania produktu do sklepu: wtorek 06 kwiecień, 2021.

wabusiness template