Prosiaki

44.00 zł

Ilość 
+-

Super-prosiaki szykują się do akcji! Jest już zwinna Baleryna, Stompek o niezwykłym refleksie, najmądrzejszy Bystrzak, łakomy Żarłok, wiecznie-śpiący Chrapek oraz podstępny Barwnik!                                                                                                                                                        


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 3-5
Czas gry: 10-20 min.
Wiek graczy: od 5 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Timofey Bokarev
Wydawca: CUBE Factory of Ideas


OPIS GRY:
Grając w Prosiaki musisz pozbycie się kart z ręki, a w tym niezwykle pomocne okażą się w tym tytułowe prosiaki! Każda partia to nie tylko mnóstwo główkowania, ale także zadania zręcznościowe, dźwiękowe i kreatywne, które mocno urozmaicą rozgrywkę, co chwilę wywołując salwy śmiechu. A wszystko to pod presją upływającego czasu!

ŚWIŃSKA GRA DLA KAŻDEGO

Prosiaki to idealna zabawa dla małych i dużych. Wystarczająco prosta, żeby do gry zasiadł pięciolatek, ale na tyle dynamiczna i interesująca, żeby wciągnąć także dużo starszych śmiałków. W Prosiakach będziecie, po kolei, starali się zagrywać odpowiednie karty i jak najszybciej reagować na pojawiające się zadania specjalne oraz zmiany reguł. Wygra najsprytniejszy!

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej jest się uczyć podczas zabawy. Prosiaki to świetna zabawa, ale także idealna pomoc w nauce cyfr, kolorów, logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji, dyscypliny oraz przestrzegania zasad fair play.

GRA WYOBRAŹNI

Wyjątkowa mechanika gry pozwala uczestnikom wykazać się kreatywnością przy tworzeniu unikalnych zasad w trakcie rozgrywki. Chrumkanie przy zagrywaniu kart? A może wymyślanie wyrazów na czas albo wykładanie kart spod stołu? W Prosiakach wszystko jest możliwe – jedyną granicę stanowi wasza wyobraźnia!


PUDEŁKO ZAWIERA:
56 kart z Prosiakami
64 karty z liczbami
instrukcja


  • Kod produktu:
    [1164]
  • Waga: 0.25kg
  • Wydawca: Cube

Data dodania produktu do sklepu: czwartek 25 maj, 2017.

wabusiness template