Patchwork Express

71.00 zł

Ilość 
+-

Wyszyj własną drogę do wygranej!


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2
Czas gry:  10-15 min.
Wiek graczy: od 6 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Uwe Rosenberg
Wydawca: Lacerta


OPIS GRY:

Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki. Dziś jest formą sztuki - z cennych tkanin projektanci wyczarowują cudowne włókiennicze kreacje. Największe arcydzieła powstają z nierównych kawałków materiału, dlatego tę właśnie technikę przyjęła większość artystycznego światka.

Stworzenie pięknej kołdry nie jest jednak łatwe, wymaga wysiłku i czasu, a dostępne kawałki materiału nie zawsze chcą do siebie pasować. Musisz więc wybierać je bardzo uważnie i mieć solidny zapas guzików, który nie tylko pozwoli Ci zakończyć kołdrę, ale uczyni ją lepszą i ładniejszą od rękodzieł konkurencji.

Patchwork Express jest samodzielną grą, sprowadzającą oryginalną grę Patchwork do jej podstaw. Dzięki temu oraz z uwagi na większy rozmiar żetonów i niższe liczby, znakomicie nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla osób starszych.

Jeśli wiesz, jak grać w Patchwork, nie musisz czytać większości instrukcji, ponieważ prawie wszystkie zasady są identyczne. Wystarczy więc, że zapoznasz się z opisem różnic, znajdującym się na ostatniej stronie!

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [1532]
  • Wydawca: Lacerta

Data dodania produktu do sklepu: środa 03 luty, 2021.

wabusiness template