Herbatka dla dwojga

67.00 zł

 Produkt niedostępny 

Pyszna gra taktyczna dla dwóch graczy!                                                                                                                                                                                                                                   


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2
Czas gry:  20-30 min.
Wiek graczy: od 10 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Cédrick Chaboussit, Amandine Dugon
Wydawca: Rebel


OPIS GRY:

Herbatka dla dwojga to pozornie bardzo prosta gra karciana, która kryje w sobie ogrom możliwości i może przerodzić się w prawdziwy pojedynek umysłów! Wykorzystując mechanikę budowania talii pozwala graczom na tworzenie indywidualnych strategii przy każdej rozgrywce i modyfikowanie ich według własnego uznania. To od nas zależy, na czym się skupimy i czym będziemy chcieli zaskoczyć przeciwnika!

Na czym to polega? 

Każdy z graczy dysponuje indywidualną talią, którą będzie rozszerzał w trakcie gry. Na początku równocześnie odwracamy wierzchnią kartę ze swojej talii. Osoba, której postać ma wyższą wartość, wygrywa pojedynek i może rozpatrzyć efekt karty lub kupić któryś z dostępnych kartoników i tym samym wzmocnić swój zestaw. 

Oprócz kart, czeka nas również zręczne manipulowanie pozyskiwanymi w trakcie gry żetonami ciast i klepsydr. Te pierwsze wspierają nas przy kupowaniu nowych kart, a drugie - pozwalają manipulować zegarkiem kieszonkowym, by zdobyć dodatkowe profity, między innymi gwiazdki odpowiadające punktom zwycięstwa. Naszym celem jest zgromadzenie ich w większej liczbie niż u przeciwnika. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

To jeden z tych tytułów, w których taktyczny poziom rozgrywki będzie zależał od samych graczy – gdy trafi na siebie dwóch mistrzów planowania, pojedynek może być naprawdę zacięty!

Dzięki prostym zasadom, gra świetnie nadaje się do nauki budowania własnych talii, która to umiejętność przyda się w wielu innych planszówkach.

Kolorowa, wdzięczna oprawa graficzna inspirowana Alicją w Krainie Czarów sprawia, że gra w Herbatkę jest prawdziwą przyjemnością.

 

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [1495]
  • Wydawca: Rebel

Data dodania produktu do sklepu: piątek 31 lipiec, 2020.

wabusiness template