Hero Realms: Ruiny Thandaru

71.00 zł

Ilość 
+-

Wyrusz na wyprawę w gronie potężnych bohaterów!

                                                                                                                                                                              


PODSTAWOWE INFORMACJE
Ilość graczy: 1-5
Czas gry:  20  min.
Wiek graczy: od 12 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Ben Cichoski, Robert Dougherty, Darwin Kastle, Daniel Mandel
Wydawca: IUVI Games


OPIS GRY:

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Hero Realms (edycja polska).

Wczesnym wieczorem w gospodzie Czterech Rzek panuje taki ścisk, że nie da się choćby szpilki wetknąć. Ludzie, elfy i przedstawiciele kilkunastu innych ras piją, jedzą, śmieją się i krzyczą. Siedzicie przy swoim ulubionym stole w ciemnym kącie na tyłach sali, popijając piwo z rogów i zastanawiacie się, co zjecie na kolację, gdy raptem Waszą uwagę przyciąga huk i brzęk dobiegający od strony drzwi. Ktoś przewraca stół, naczynia roztrzaskują się o podłogę rozlewając napitki, a jakiś wściekły krasnolud odpycha zcałych sił nie mniej rozeźlonego orka. Obserwujecie tę scenę z umiarkowanym zainteresowaniem - wszak w Czterech Rzekach bójki są na porządku dziennym. Wtedy jednak dostrzegacie dym...

Tak właśnie rozpoczyna się epicka przygoda Hero Realms: Ruiny Thandaru. Dodatek ten zmienia grę w pełną zaskakujących przygód kooperację.

Wyrusz na wyprawę w gronie potężnych bohaterów. Zmierz się z piętrzącymi się przeciwnościami i zdobądź punkty doświadczenia, które będziesz mógł wydać pomiędzy scenariuszami na nowe umiejętności. Odnajduj cenne skarby, w tym potężne magiczne przedmioty, które dołączysz do talii startowych poszczególnych bohaterów.

Ten dodatek do gry Hero Realms zawiera trzy unikatowe misje dla 1 do 5 graczy. Znajdziecie w nim 150 nowych kart, 8 dużych kart Hersztów, instrukcję i księgę przygody.

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [2771]
  • Wydawca: IUVI - Games

Data dodania produktu do sklepu: środa 03 marzec, 2021.

wabusiness template