Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Dodatkowe zdjęcia

171.00 zł

Ilość 
+-

Ashes: Odrodzenie z popiołów to rozszerzalna gra karciana, w której poprowadzisz jednego Odrodzonego przez serię kolejnych potyczek.                                                                                                


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2-4
Czas gry: 15-30 min. na gracza
Wiek graczy: od 14 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Isaac Vega
Wydawca: CUBE


OPIS GRY:
Świat Argai był spustoszony po straszliwych czasach, w których rozpanoszyły się okrutne bestie - Chimery. To tylko dzięki nim - Odrodzonym - ludziom, którzy posiedli wielką magiczną moc o nieznanym pochodzeniu udało się pokonać Chimery i przywrócić ład i porządek. Ziemia znów zakwitła. Zaczęła się nowa złota era ludzkości...

Niestety tajemnicza potęga, która tak szczodrze obdarowała Odrodzonych zaczyna o sobie przypominać, zmuszając ich do nieustannych pojedynków. Nadszedł nowy czas. Czas gromadzenia popiołów, który wyłoni jedynego Odrodzonego!

Ashes: Odrodzenie z popiołów to rozszerzalna gra karciana, w której poprowadzisz jednego Odrodzonego przez serię kolejnych potyczek. Będziesz musiał użyć całego swojego sprytu, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej talii oraz wybranych przez ciebie kości. Każda decyzja może być kluczowa, każdy błąd boleśnie wykorzystany przez przeciwnika.

W grze takiej jak ta, rozgrywka nie kończy się na rozegranej partii. Ashes: Odrodzenie z popiołów to tworzenie własnych rozwiązań dzięki możliwości ciągłej adaptacji swojej talii i szukaniu własnej strategii gry. Poczynając od wyboru Odrodzonego, po kości magii.

Ashes: Odrodzenie z popiołów to niespotykane dotąd połączenia. Sam wybierasz Pierwszą Piątkę czyli karty, z którymi zaczniesz swoją grę. Sam zadecydujesz jak wykorzystasz swoje zasoby na kościach, które mogą pozwolić zebrać potężną armię z kart lecz równie łatwo mogą same stać się bronią. 

W grze już od początku masz niemal nieograniczoną liczbę kombinacji. Możesz zacząć grę z przygotowanymi zestawami, których 6 znajdziesz w podstawowym zestawie. Możesz wykorzystać mechanikę draftu aby wyłonić swoją unikalną talię. Co najważniejsze, sam masz możliwośc budowy swojej talii od podstaw i zadbania aby spełniała twoje oczekiwania.


PUDEŁKO ZAWIERA:
6 Kart Odrodzonych
241 Kart Zaklęć/Jednostek
4 Karty Pomocy Faz Gry
16 Kart Pomocy Kości
26 Żetonów Ran
30 Żetonów Wyczerpania
21 Żetonów Stanu
10 Kości Uroku
10 Kości Ceremonialnych
10 Kości Iluzji
10 Kości Natury
1 Żeton Pierwszego Gracza
1 Instrukcja


  • Kod produktu:
    [9453]
  • Wydawca: Cube

Data dodania produktu do sklepu: wtorek 04 kwiecień, 2017.

wabusiness template