Osadnicy: Królestwa Północy

New
127.00 zł

Ilość 
+-

Najnowsza gra z serii Osadnicy zabiera graczy na pełne morze!


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 1-4
Czas gry:  45-90  min.
Wiek graczy: od 10 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Joanna Kijanka, Ignacy Trzewiczek
Wydawca: Portal


OPIS GRY:

Osadnicy z trzech północnych królestw, poszukując możliwości dalszego rozwoju, wypływają w kierunku obcych lądów w nadziei na znalezienie nowych zasobów. Budują nowe konstrukcje, wykorzystują nadchodzące wydarzenia i przechytrzając przeciwników, torują sobie drogę do wielkości.

Nie wiedzą, z kim będą musieli się zmierzyć - być może nawet z innym klanem ze swojego ludu. Ale nawet wtedy nie cofną się i zrobią to, co konieczne. Ich obecne ziemie są skromne, zasoby niewystarczające i muszą naprawdę ciężko pracować, aby zdobyć żywność i zasoby niezbędne do rozwoju!

Osadnicy: Królestwa Północy to gra karciana, w której gracze wcielają się w role przywódców jednego z sześciu klanów, z trzech różnych frakcji. Gra składa się z szeregu rund, podczas których gracze odkrywają nowe wyspy, konstruują nowe budynki, wymieniają surowce i pływają do nowych lądów w celu ich podboju lub splądrowania, aby pozyskać więcej dóbr!

Każda akcja przybliża klany do zostania najpotężniejszym imperium! Gra kończy się, gdy dowolny z graczy osiągnie 25 punktów zwycięstwa.

Celem gry jest posiadanie jak największej liczby punktów zwycięstwa, uzyskiwanych poprzez rozwijanie swojego klanu i wypływanie na nieodkryte wyspy. W trakcie gry, gracze zdobywają punkty zwycięstwa z wykonywanych akcji, cech lokacji oraz z surowców i lokacji posiadanych przez swój klan. Gracz z największą liczbą na koniec gry zbudował najwspanialsze imperium i wygrywa grę!

Opis i zdjęcie pochodzą ze strony rebel.pl


  • Kod produktu:
    [1540]
  • Wydawca: Portal Games

Data dodania produktu do sklepu: środa 03 luty, 2021.

wabusiness template