KeyForge: Zew Archontów - Pakiet startowy

122.00 zł

 Produkt niedostępny 

Zestaw startowy wielkiego hitu, który wprowadzi Ciebie w świat magicznych pojedynków! Gra twórcy Magic the Gathering nareszcie w polsce!                                                                                                                                                                   


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2
Czas gry: od 10 min.
Wiek graczy: od 8 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Richard Garfield
Wydawca: Rebel


OPIS GRY:
Zestaw startowy KeyForge to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze światem Tygla. Znajdziemy w nim dwie talie treningowe oraz dwie unikalne, pełnoprawne talie Archontów, które pozwolą Tobie i Twojemu przeciwnikowi na poznanie zasad gry.

Nie ma dwóch takich samych talii na świecie!
KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

Czym jest unikalna gra karciana?
Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.

Jak to działa?
Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

Co wprowadza Talia Archonta?
Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.


PUDEŁKO ZAWIERA:
talię "Najwyższy Argus Świetlisty"
talię "Panna Onyks Censorius"
2 unikalne talie Archontów
6 żetonów kluczy
26 żetonów Emberu
22 żetony obrażeń
10 kart stanu "Siła"
10 kart stanu "Ogłuszenie"
2 karty łańcuchów i żetonów
streszczenie zasad


  • Kod produktu:
    [1385]

Data dodania produktu do sklepu: czwartek 04 kwiecień, 2019.

wabusiness template