Neuroshima Hex 3.0: Dancer

Dodatkowe zdjęcia

27.00 zł

 Produkt niedostępny 

Dancer to drugi z serii army packów do Neuroshimy Hex. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy.                                                          


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2-4
Czas gry: ok. 30 min.
Wiek graczy: od 8 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Rustan Hakansson
Wydawca: Portal Games


OPIS GRY:
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Neuroshima Hex 3.0

Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt eksperymentów prowadzonych w ramach projektu „Dancer”, czyli stworzenia cybernetycznego super żołnierza. Na wpół oszalałe, pozbawione jakiejkolwiek kontroli obiekty próbują wywalczyć sobie prawo do życia na post apokaliptycznych pustkowiach. 

Dancer to drugi z serii army packów do Neuroshimy Hex. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.

Dancer był pierwotnie opublikowany jako plik PDF na łamach serwisu BoardGameGeek.com gdzie cieszył się olbrzymim uznaniem fanów gry. Po długich miesiącach testów i balansowania tej niezwykłej armii mamy przyjemność opublikować ją jako oficjalna armia do Neuroshimy Hex.

Dancer to armia niezwykła – armia z trzema sztabami, armia bez jednostek, armia  z samymi żetonami akcji (Bitwy, Ruch, Odepchnięcie itp). Armia pokazująca możliwości NS HEX, odmieniająca rozgrywkę i sprawiająca kupę zabawy.


PUDEŁKO ZAWIERA:
35 żetonów armii
znaczniki ran i armii
instrukcja


 


  • Kod produktu:
    [10169]
  • Wydawca: Portal Games

Data dodania produktu do sklepu: piątek 12 maj, 2017.

wabusiness template