Osadnicy: Wykreślane Imperium

61.00 zł

Ilość 
+-

Zbuduj własne imperium, z ołówkiem i kośćmi w ręku                                                                                                                                                                                                                  

 


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 1-4
Czas gry: ok. 30 min.
Wiek graczy: od 10 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Ignacy Trzewiczek, Grzegorz Bobrowski, Aga Jakimiec, Tomasz Jedruszek, Roman Kucharski, Denis Martynets, Maria Pekina, Rafał Szyma
Wydawca: Portal


OPIS GRY:

Zmęczeni nieustannymi wojnami na swoich rodzinnych ziemiach osadnicy wyruszyli w drogę w poszukiwaniu spokojniejszej krainy. Zbudują nowe domy, obsieją nowe pola i rozpoczną zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

Osadnicy: Wykreślane Imperium to gra, w której gracze zarządzają zasobami rozbudowując swoją osadę o nowe specjalne budynki oraz o mury, nowe pola i chaty. Rozgrywka trwa 10 rund, a gracz, który zdoła najlepiej rozwinąć swoje małe imperium, zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa i zostanie zwycięzcą!

Rozgrywka:

Rozegrasz 10 rund, z których każdą rozpoczniesz od rzucenia trzema kośćmi surowców i jedną kostką robotników, aby stworzyć wspólną pulę zasobów. Następnie wybierzesz żeton przysług, który zapewni twojemu Imperium nadzwyczajną korzyść.

Wreszcie przejdziesz do fazy rozwoju Imperium, podczas której będziesz zbierać, budować, tworzyć konstrukcje i wymyślać ciekawe kombinacje z dostępnych ci zasobów. Wraz z końcem gry wystarczy, że podsumujesz zdobyte punkty zwycięstwa, aby określić swój końcowy wynik!

W Osadnikach: Wykreślanym Imperium występują dwa typy rozgrywki - tryb rywalizacji (dla 2 - 4 graczy) i tryb przygodowy dla pojedynczego gracza.

W trybie rywalizacji wszyscy gracze otrzymują taki sam arkusz wioski i rywalizują ze sobą, aby ustalić, kto jest w stanie uzyskać jak najwięcej punktów.

Tryb przygodowy jest zaprojektowany z myślą o rozgrywkach solo i wykorzystuje zasady zaawansowane. Każdy arkusz jest inny, tak więc gracz będzie musiał dostosować odpowiednio swoją strategię, aby zdobyć jak największą liczbę punktów.


PUDEŁKO ZAWIERA:
4 specjalne kości
48 arkuszy wioski do trybu rywalizacji
48 arkuszy wiosk i do trybu przygodowego
96 arkuszy Imperium
5 żetonów przysług
4 ołówki
1 instrukcja

 

 


  • Kod produktu:
    [2119]
  • Wydawca: Portal Games

Data dodania produktu do sklepu: środa 04 marzec, 2020.

wabusiness template