Red7

Dodatkowe zdjęcia

35.00 zł

 Produkt niedostępny 

Jak to możliwe, że 7 liczb, 7 kolorów i 7 zasad na 49 kartach wdarło się przebojem do światowej czołówki gier? Tego się nie da opisać.                                                                              


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2-4
Czas gry: 5-30 min.
Wiek graczy: od 9 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Autorzy: Carl Chudyk & Chris Cieslik
Wydawca: Lucrum Games


OPIS GRY:
Fantastyczna! Genialna! Tak gracze mówią o Red7. Ta mała i niepozorna gra zdobyła nominacje do Golden Geek Award 2014 w aż 4 kategoriach (najlepsza gra innowacyjna, karciana, rodzinna i imprezowa). W Polsce otrzymała tytuł ZŁOTA GRA 2015. Jak to możliwe, że 7 liczb, 7 kolorów i 7 zasad na 49 kartach wdarło się przebojem do światowej czołówki gier? Tego się nie da opisać. Po prostu wybierz jeden z trzech wariantów i zagraj!

Gra posiada aż trzy warianty rozgrywki. Najprostszy, obejmujący jedno rozdanie zapewnia szybką, około 10-minutową rozgrywkę doskonałą do zaznajomienia się z regułami rozgrywki lub jako błyskawiczny przerywnik do zagrania w wolnej chwili.

Wariant gry na punkty dzięki dodaniu dwóch prostych zasad wymaga od graczy dodatkowo umiejętności przewidywania i szacowania ryzyka. W tym wariancie rozgrywka składać się będzie z kilku rozdań.

Wariant zaawansowany dodaje kartom umiejętności specjalne, które niesamowicie zwiększają pulę możliwych zagrań. Umiejętności specjalne można wykorzystać zarówno wraz z podstawowym wariantem, jak i w grze na punkty.

Na koniec ruchu musisz wygrywać albo odpadasz z gry!


PUDEŁKO ZAWIERA:
49 kart do gry (7 kolorów po 7 kart)
6 kart instruktażowych
1 instrukcja w języku polskim
 

 


  • Kod produktu:
    [9052]
  • Waga: 0.2kg
  • Wydawca: Lucrum Games

Data dodania produktu do sklepu: wtorek 11 kwiecień, 2017.

wabusiness template