Sushi Go!

Dodatkowe zdjęcia

44.00 zł

 Produkt niedostępny 

A po sushi czas na deser!                                                                                                                                                                                                                                              


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy: 2 - 5
Czas gry: ok. 15 min.
Wiek graczy: od 8 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Wydawca: REBEL
Autorzy: Phil Walker - Harding


OPIS GRY:
Z grupą znajomych wybieracie się do baru Sushi. Wysoka jakość jedzenia współgra z doskonałym smakiem i masą składników. Ale nie to jest najważniejsze. Aby się dobrze najeść, będziecie musieli wziąć sprawy w swoje ręce. 

Celem gry Sushi Go! jest stworzenie najlepszej kombinacji z dostępnych składników. Zdobywaj punkty za zbieranie zestawów odpowiednich kart - Sashimi, wasabi, nigri, tempura i wiele innych tylko czekają na wykorzystanie. Nie zapomnijcie, by zakończyć posiłek przepysznym puddingiem!

Sushi Go! wykorzystuje znaną mechanikę dobierania kart z 7 Cudów Świata dodatkowo upraszczając i skracając ją. Dzięki sprawdzonemu sposobowi wybierania kart, gra jest dynamiczna i nie ma mowy o przestojach! Wszyscy grają w tym samym czasie, a dzięki prostocie zasad gra idealnie nadaje się jako zapoznanie z mechaniką równoczesnego wyboru kart, zarówno tych, którzy nie mieli z nią jeszcze do czynienia, jak i najmłodszych graczy stawiających pierwsze kroki w graniu w gry planszowe.

Tym samym bardzo dobrze sprawdza się jako gra wprowadzająca, a dzięki wielu możliwościom, jest także niebanalną rozrywką dla zaawansowanych graczy. Dzięki metalowej puszce w którą spakowane są karty można zabrać ją ze sobą wszędzie, a zdarzyło się nie raz, że rozgrywka była prowadzona w barze sushi w oczekiwaniu na zamówienie!

Uwaga! Do każdego egzemplarza gry dodajemy cztery sztuki karty promocyjnej Sos Sojowy! Promocja trwa do wyczerpania zapasów


PUDEŁKO ZAWIERA: 
14 kart Tempura
14 kart Sashimi
14 kart Pierożek gyoza
12 kart 2 Futomaki
8 kart 3 Futomaki
6 kart 1 Futomaki
10 kart Nigiri z łososiem
5 kart Nigiri z kalmarem
5 kart Nigiri z jajkiem
10 kart Pudding
6 kart Wasabi
4 karty Pałeczki


  • Kod produktu:
    [12136]
  • Wydawca: Rebel

Data dodania produktu do sklepu: piątek 29 grudzień, 2017.

wabusiness template