Pory Roku

110.00 zł

 Produkt niedostępny 

Przepiękna karciana gra z kostkami                                                                                                                                                                                    


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Ilość graczy:  2 - 4 osoby
Czas gry:  ok 60 - 90 min.
Wiek graczy:  od 14 lat
Wydanie: Polskie
Język instrukcji: Polski

Wydawca: Rebel


OPIS GRY:
Najpotężniejsi czarnoksiężnicy królestwa zebrali się w sercu lasu Argos, aby wziąć udział w legendarnym turnieju dwunastu pór roku. Na koniec trzyletnich zmagań, spośród uczestników turnieju zostanie wyłoniony nowy Arcymag królestwa Xidit.

Wejdź do gry, czarodzieju! Zadbaj o wyposażenie w pradawne magiczne przedmioty, przywołaj swoich najwierniejszych kompanów i staw czoło wyzwaniu!

Wpierw, Ty i Twoi przeciwnicy wybieracie 9 kart mocy. Wybierz swoje karty uważnie, jako że w znaczący sposób wpłyną one na przebieg gry. Następnie dostosuj się do rytmu pór roku, aby w każdej rundzie wykonać jak najwięcej akcji oferowanych przez kości! Gromadź energię, kompanów i magiczny ekwipunek, zbieraj kryształy, punkty prestiżu i zostań najsłynniejszym magiem królestwa!

W grze występuje 20 kości pór roku w czterech kolorach. Niebieskie kości odpowiadają zimie, zielone wiośnie, żółte lecie i czerwone jesieni. Na początku każdej rundy gracz rozpoczynający wykonuje rzut kośćmi przypisanymi do aktualnie panującej pory roku. Wyrzucone symbole wskazują graczom akcje, jakie mogą oni wykonać w bieżącej rundzie. Ponadto, kości określają, o ile pól przesunie się znacznik na kole pór roku na koniec rundy.


PUDEŁKO ZAWIERA:
1 plansza
1 tor kryształów
1 znacznik rundy
i 1 znacznik pory roku
4 plansze graczy
8 żetonów biblioteki
16 znaczników czarnoksiężników
20 kości pór roku
40 zaawansowanych kart mocy
60 podstawowych kart mocy
64 żetony energii
bloczek z karteczkami


  • Kod produktu:
    [4327]
  • Wydawca: Rebel

Data dodania produktu do sklepu: wtorek 14 sierpień, 2018.

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne
wabusiness template