Klub


O Klubie

Zastanawiałeś się gdzie można pograć w gry planszowe w Warszawie? Jesteś z Białołęki, Marek, Targówka albo innych okolic i szukasz miejsca na spotkania z planszówkami? Nasz Klub i gralnia na Berensona8C (Białołęka) jest miejscem dla graczy – mamy swoje tytuły z wypożyczalni ale można do nas przynosić również własne planszówki albo gry karciane i figurkowe. 

Oferujemy również różne napoje, pomoc w tłumaczeniu zasad oraz miłą atmosferę :)

Serdecznie zapraszamy do nas na Białołękę :)
Zespół Planszówki AP


Cennik (od osoby)

  Pierwsza godzina Kolejna godzina
W godzinach otwarcia sklepu 5 zł Gratis
Poza godzinami otwarcia sklepu 5 zł 3 zł

Przy rezerwacji na 6 lub więcej osób ceny mogą być mniejsze także warto zarażać innych pasją do planszówek :)

W celu uniknięcia kolejek, takich jak w "Pan tu nie stał", prosimy o telefoniczną albo mailową rezerwację miejsc.
tel: 535-944-673
mail: klub@planszowkiap.pl

Nasz dokładny adres:
ul. Berensona 8C (Białołęka), 1 piętro
03-287 Warszawa
godziny otwarcia sklepu:
pon - pt: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00


Kim jesteśmy?

Jesteśmy zakręconymi fanami gier planszowych, którzy postanowili stworzyć Planszówki AP z pasji do pokazywania tego świata innym!

Chcemy, aby Planszówki AP nie były tylko miejscem zakupów, ale również miejscem, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o współczesnych grach planszowych i zasięgnąć porady na ich temat.

Zapraszamy również do naszego klubu, sklepu i wypożyczalni gier planszowych, które mieszczą się przy ulicy Berensona 8C na Białołęce w Warszawie w Akademii Pasji. Można u nas pograć w kilkadziesiąt otwartych tytułów dostępnych na miejscu, wypożyczyć je do domu na kilka dni lub umówić się z nami, wpaść do nas i pograć w planszówki w większym gronie.

Planszówki AP to miejsce dla całych rodzin oraz dla doświadczonych graczy. W planach mamy również organizację turniejów gier polecanych przez nasz sklep.


Pozdrawiamy,
Zespół Planszówki AP

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne
wabusiness template